• English
  • Macedonian

 
Contact Us
Invesment Bitola Испечати
Адреса:
Braka Mingovi 18 - Old Bazar p.fax 52
Bitola
Europe / Macedonia
7000

Е-пошта: Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете
Телефон: +389 (0)47 203 330
Факс: +389 (0)47 203 900

Информација: Manager
Dimce palenzo
+389 (0)70 237 108

 

Statistics

Посетители: 251046

Login Form


Си ја заборавивте лозинката?